REKLAM

Bounce and Collect 2

Bounce and Collect 2 Oyunu Oyna

Matematikte iyi misin? Olmasanız bile, deneyimlerle o tatmini yaşamak üzeresiniz. Bardağı aşağı doğru eğin ve topların akmasına izin verin. Kazancınızı katlayarak yollarını bulacaklar! Sonradan pişman olmamak için hesaplarınızı dikkatli yapın. Kaç seviye tamamlayabilirsiniz? Hazırsanız, hadi öğrenelim!

Beyninizi daha önce hiç yapmadığınız şekilde eğitmek üzeresiniz! Ayrıca bu harika bulmaca oyununda çok eğleneceksiniz. Bir fincan mini topunuz var. Amacınız hedeflenen top sayısına ulaşmaktır. Seviyelere göre hedef değişebilir. Topları, size daha fazlasını kazandırabilecek yoldan dökün. Amacınız her zaman mümkün olduğunca çok top kazanmak olmalıdır. Ne kadar çok top toplarsanız o kadar çok jeton kazanırsınız. Hedeflenen top sayısını tamamlayamazsanız oyun biter. Yeşil alanlar ile en işlevsel geçişi seçin. Oyun içi mağazadan daha süslü top görünümlerini şanssız kılmak için kazancınızı kullanmayı unutmayın! Oyun ekranının sol üst kısmında bulunan yeniden başlat düğmesi ile mevcut seviyenizi her zaman yeniden başlatabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

DRA, Bounce and Collect’i geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Ekim 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanması gereken birkaç zorlu seviye
  • Basit kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM