REKLAM

Büyücü Okulu

Büyücü Okulu Oyunu Oyna

Hiç kendi sihirli okulunuzu kurmayı hayal ettiniz mi? Sihirbaz Okulu ile hayalinizi gerçekleştirin!

Gizemli büyülü ormanda kendi büyü okulunuzu kurun ve genişletin, büyü kurslarınızı yükseltin, okul sahnelerinin kilidini açın, yeni öğrenciler kaydedin ve mezun olmalarına ve bir Ejderha Şövalyesi olmalarına yardımcı olun!

Muggle’ları (sihir becerileri olmayan insanlar) eğitmek, yurtları yönetmek ve sihirli okulunuzu ünlü kılmak için seçkin sihirbazları çekmek için farklı büyüme stratejileri kullanarak paranızı akıllıca yönetin.

Amaç farklı görevleri tamamlamaktır. Görevler tamamlandığında, öğrencilerin dışarıdan rahatsız edilmeyeceği çalkantılı nehirlerin olduğu The Land of Water gibi bölgenizi genişletme konusunda itibar kazanacaksınız. Ayrıca yıldız seviyenizi artıran meyveler elde etmek için sihirli ağaçları yükseltebilirsiniz.

Ek olarak, Muggle’ları sihir öğrenebilmeleri için önce sihirbazlara dönüştürmek için dönüştürme makinelerini kullanmanız gerekecek. Son olarak, mağazalarınıza yeni personel almak, yeni müşteriler çekecek ve size daha fazla para kazandıracaktır.

Büyücü Okulu’nun özellikleri nelerdir?

Oyuna giriş yapmadan bile okulunuz otomatik olarak çalışmaya devam edecek, çevrimdışı gelir elde edecek ve dünyanın en iyi sihir okulunu kuracaktır.
Muhteşem animasyonlar ve 3D grafiklerle gerçek sihirli senaryoları ve ortamları simüle edin!
Harika iş simülasyonu zorlukları.
Sihirli mağaza sürekli olarak ücretsiz para üretir. Onları talep etmeyi unutmayın.
Disiplinlerde, öğretmenlerde, sihirli araçlarda ve büyüme stratejilerinde çoklu seçenekler.
Sihirli okulunuzu eğlenceli bir şekilde yaratın, büyük başarılar kazanın ve cömert ödüller kazanın! Kendi Sihir Okulunuzda tarihin en büyük sihirbazlarını eğitin!

Büyücü Okulu’nu kim yarattı?

Longames bu harika yönetim oyununu geliştirdi.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM