REKLAM

Çocuklar Adam Asmaca

Çocuklar Adam Asmaca Oyunu Oyna

Sizi popüler bulmaca Adam Asmaca oynamaya davet ediyoruz. Adam asmaca, birçok kişinin aşina olduğu çok klasik ve popüler bir oyundur. Bu oyunu Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bunu evde, arkadaşınızın evinde veya tarih dersinde pek çok kez oynadınız, ancak hiç çevrimiçi Adam Asmaca oynadınız mı?
Şimdiye kadarki dünyanın en popüler oyunlarından biridir ve artık başka bir oyuncuyla veya onsuz istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Göreviniz, yalnızca harf sayısını bilerek kelimeyi tahmin etmektir.

Her yaştan oyuncular tarafından oynanabilir. Ancak oyunumuz bir çocuk seyircisine yöneliktir. Oyuna başlamadan önce bir kategori seçmeniz gerekiyor: isimler, araçlar veya hayvanlar. Ardından, önünüzde bir okul panosu ve altında bir satır boş hücre ve bir dizi harfin altında görünecek. Kelimenin içindeyse bir harfe tıklayın. Hücrelerden birinde görünecektir. Değilse, tahtada küçük bir adam görünmeye başlayacak. Önce baş, dolayısıyla gövde, kollar ve bacaklar. Çocuk Adam Asmaca’da altı hata yaparsanız, sonunda adam biter ve kaybedersiniz.

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM