REKLAM

Color Wheel

Color Wheel Oyunu Oyna

Telefonunuzda çevrimiçi oyunlar oynamayı seviyorsanız, hemen hemen her hafta yeni oyunları bulmak için Minik Oyuncu doğru yerdir. Clicker oyunları artık çok popüler, bu yüzden yeni bir arcade oyunu ile tanışın. Ok aynı renk halkasının üzerinden geçerken daire rengine dokunun. Arcade oyunlarını oldukça sık oynarsanız, nasıl hızlı bir şekilde tıklayacağınızı bilirsiniz. Bu dokunma oyunu, okla eşleşen renk her geçtiğinde biter. Bu yüzden, renk tekerleğini çevrimiçi döndürün ve beceri oyunlarınızı test etme yeteneğinizi koyun. Meydan okumayı kabul edin ve sitemizdeki diğer mobil oyunları deneyin!

Color Wheel Oyunu Nasıl Oynanır?

Döndürmek için tekerleğe tıklayın ve ok rengini tekerlek üzerinde görüntülenen renkle eşleştirmek için tekrar tıklayın. Buna devam edin ve turu bitirin. Bu basit görevi ne kadar ileri taşıyabilirsiniz?

Oyunda gerçek bir meydan okuma ister misin? Rahatlamak ve oyunu oynamak için işte boş bir dakika geçirin, burada oynayabileceğiniz ve bazı yeteneklerinizi test edebileceğiniz harika bir oyun. Çarkı döndürün ve ok ve çarkın her iki rengini eşleştirmek için doğru zamanda tıklayın. Belirli bir miktarda başarılı tıklama yapın ve ilerleyin. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM