REKLAM

Çöp Adam Bisikleti

Çöp Adam Bisikleti Oyunu Oyna

Çöp Adam Bisikletinde cesur bir sopa figürünün kontrolünü elinize alın ve çeşitli engellerle dolu parkurlarda bisiklet sürün. Gidonunuzu sıkıca tutun çünkü bu yol sizi tepelerin üzerinden ve çok uzağa götürecek! Birden fazla zorlu seviyeye ve farklı dünyalara sahip, harika akrobasi hareketlerinizle dünyaca ünlü bir bisikletçi olun.

Kaskınızı takın ve kemerlerinizi bağlayın, çünkü işler heyecanlanmak üzere! Bu oyunda amacınız, bitiş çizgisine güvenli bir şekilde ulaşmak için yol boyunca engellere ve diğer nesnelere çarpmadan her seviyeyi bitirmektir. Oyunda, her biri farklı bir tasarıma ve mücadeleye sahip 29 farklı seviye sizi bekliyor. Yemyeşil ormanlardan Mısır gibi ünlü yerlere, bu oyun sizi çeşitli yerlere götürecek. Oyuna başlamak için oynat düğmesine basın ve bir bölüm seçin. Başlangıçta, yalnızca ilk bölümün ilk seviyesinin kilidi açılacaktır. Sonraki seviyelerin kilidini açmak için seviyeleri tamamlamanız gerekecek. Karakterinizi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Bisikleti hareket ettirmek için sol ve sağ ok tuşlarına basın ve bu harika dublörü gerçekleştirirken güvenli bir iniş sağlamak için kendinizi dengede tutmak için yukarı ve aşağı okları kullanın. Başınızın üstüne düşmek veya çarpmak seviyeyi sona erdirecek ve yeniden başlamanız gerekecek. Seviyeleri mümkün olan en kısa sürede tamamlayabilir misin?

Yayın tarihi

Nisan 2019

Özellikleri

  • Kullanılacak 3 farklı bisiklet modeli
  • Renkli 2D grafikler
  • Zorlu oyun
  • 2 farklı bölüm ve 29 seviye

Kontroller

Karakterinizi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Sırasıyla ileri ve geri gitmek için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın. Bisikletinizi dengelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM