REKLAM

Çöp Adam Macera 6

Çöp Adam Macera 6 Oyunu Oyna

Çöp Adam Macera 6 MinikOyuncu’da ve muhteşem çöp adam karakteri başka bir hızlı ve tehlikeli macera için geri dönüyor. Hayranların favorisi olan bu seride altıncı kez zıplamaya, yuvarlanmaya ve ölümden kaçmaya hazır olun! Meydan okumaya hazır mısın?

Sivri uçlar, testere bıçakları ve ölümcül tuzaklar, Vex dünyasında görebileceğiniz yaygın yerlerden sadece birkaçı! Bu oyunda amacınız basit! Tek yapmanız gereken, içinde çeşitli görevleri tamamlayarak farklı seviyeleri tamamlamak. Bu seviyelere eylem denir ve oyunda ilerledikçe çok daha zor hale gelirler. Keskin engeller bekleyin ve sivri uçlara dikkat edin! Bir hamleyi yanlış hesapladın ve öldün mü? Endişelenme! Oyun boyunca kırmızı bayrakları etkinleştirdiğinizden ve yeşile çevirdiğinizden emin olun. Bunlar kontrol noktaları görevi görür ve pes edip nihai sona erken ulaşırsanız buradan başlayabilirsiniz. O parlak paraları ve yıldızları toplamayı unutma! Karakterinizi kişiselleştirmek için düzinelerce farklı görünümün kilidini açmak için bunları oyun içi mağazada harcayabilirsiniz. Eylemleri tamamlamak sizi kupalarla ödüllendirir, bu yüzden hepsini toplamak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Eğlence!

Serinin hayranı mısın? Öyleyse serinin bir önceki başlığı olan Vex 5‘i kontrol ettiğinizden emin olun! Oynarken iyi eğlenceler!

Geliştirici

Agame, Vex 6’yı geliştirdi.

vYayın tarihi

13 Ekim 2021

Özellikleri

  • Tamamlanması gereken günlük görevler
  • Kilidini açmak için düzinelerce farklı görünüm
  • Kazanmak için çeşitli kupalar
  • Günlük bonus aşaması!
  • Renkli 2D grafikler
  • Hızlı tempolu ve zorlu oyun
  • Tamamlanacak düzinelerce seviye

Kontroller

Karakterinizi kontrol etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Karakterinizi mobil cihazlarda kontrol etmek için ekrandaki butonları kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM