REKLAM

Cuma Gecesi Eğlencesi

Cuma Gecesi Eğlencesi Oyunu Oyna

Cuma Gecesi Eğlencesi, serbest stil müzik savaşlarında yarıştığınız bir müzikal ritim oyunudur. Rakiplerinizi geride bırakmak ve harika vuruşların tadını çıkarmak için müzikle birlikte ok tuşlarına zamanında basın! Eğitim seviyesini tamamlayın ve hikaye boyunca ilerlemeye başlayın veya ücretsiz oyun moduna gidin ve oyundaki herhangi bir hikaye karakterine karşı oynayın. Hikaye modunda, yeteneğinize en uygun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz.

“Friday Night Funkin” ritim oyunu sadece Cuma gecesi için değil, her gün için harika bir eğlence olacak! Oyunun olayları, mavi saçlı komik bir adam ve kız arkadaşı etrafında ortaya çıkıyor. Kızla çıkmak ve onu öpmek istiyor ama bunu yapmak o kadar kolay değil. Ne de olsa güzelliğin, onu her iki gözünden de izleyen eski bir rock yıldızı olan bir babası var. Kimsenin kızının yanına yaklaşmasına izin vermiyor! Ama sert babanın saygısını kazanmanıza yardımcı olabilecek bir yol var. Çocuk, müzikal yeteneğinin gücüyle onu fethetmeli! Hikayenin devamını merak ettiniz mi? O halde oyna düğmesine basın ve harika Cuma şovumuza başlayın!

Cuma Gecesi Eğlencesi Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna başlamak için, hikaye veya ücretsiz oyun modunu seçmeniz gerekir. Hikaye Modunda, adam sert bir babaya ve diğer gerçeküstü karakterlere altı oynanabilir “hafta” boyunca karşı karşıya gelmelidir. Üç zorluk modundan birini seçin ve savaşa başlayın. İlk olarak, kız size kısa bir öğretici ile yardımcı olacaktır. Oyuncunun rakibinden sonra bir dizi notayı tekrar etmesi gerekir. Bunu yapmak için ok tuşlarını kullanın ve müzikal rakibinizin kombinasyonunu tekrarlayın. Kolay olmayacak ama inanılmaz derecede eğlenceli! Oyunun alt köşesindeki parkurdaki savaş kasetini izleyin. Katılımcıların ilerlemesini gösterir. Rakibinizin kazanmasını önlemek ve daha ileri gitmek için her türlü çabayı gösterin.

Serbest oyun modunda, müzikal savaşın herhangi bir aşamasını seçebilirsiniz. Savaşlardan birini seçebilir veya tekrar eğitimden geçebilirsiniz. Bu sadece rockçının katı babasını etkilemenize değil, aynı zamanda en havalı sokak müzisyeni “Friday Night Funkin” olmanıza da yardımcı olacak! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM