REKLAM

Cut the Rope 2

Cut the Rope 2 Oyunu Oyna

Om Nom, popüler oyun serisinin ikinci oyunu Cut the Rope 2’de öncekinden daha büyük bir tatlılıkla geri döndü. Cut the Rope aleminin tatlılar, şekerler ve eğlenceli bulmacalarla dolu renkli dünyasına bir kez daha dalın. Farenizi makas haline getirin ve şekeri bırakmak için ipleri kestirin ve Om Nom’un en sevdiği atıştırmalıkları yerken seyredin. Düzinelerce harika seviye sunan Cut the Rope 2, yeni zorluklar ve ilginç bulmacalar getiriyor!

Bu sevimli yaratık Om Nom’un yavru köpek gözlerine kim karşı koyabilir? Şekerleme iştahı sonsuzdur ve onu birçok seviye Cut the Rope 2 özelliği ile mutlu etmek sizin işinizdir. Önceki başlıktan farklı olarak, Cut the Rope 2, tamamlamanız için birçok yeni ve farklı bulmaca ve hedefe sahiptir. Bu yeni zorluklara hazır mısınız? Her seviyede, ana hedefiniz şekeri bağlayan ipleri kesip, seviyedeki tüm yıldızları toplamaya çalışırken son hedefi olan Om Nom’un göbeğine ulaşmaktır! Fiziğin işin içinde olduğunu unutmayın, bu yüzden eylemlerinizi planlarken dikkatli olun çünkü yanlış ipi kesmek seviyenizi kaybetmenize neden olabilir. Ana hedefin dışında, çoğu seviyenin daha fazla madalya kazanmak için tamamlayabileceğiniz ikincil ve üçüncül hedefleri vardır. Bunlar, yıldız toplamaktan kaçınmaya çalışmak veya seviyeyi belirli bir süre içinde bitirmek gibi zorluklar olabilir. Sıkışmak? Sorun değil! Oyun içi mağazadan yükseltmeleri ve ipuçlarını satın alabilirsiniz. Dükkandan satın alabileceğiniz diğer şeyler ise Om Nom için kıyafetler, farklı şekerlemeler ve iz türleri. Bu öğelerin her biri farklı bonuslar sağlar, bu yüzden hepsini deneyin!

Her yaştan oyuncu, Cut the Rope 2’nin renkli ve tatlı zorluklarının tadını çıkarabilir. Minik Oyuncu’da, bu muhteşem serinin diğer ücretsiz oyunlarını kontrol edebilir ve oynayabilirsiniz. Devam edin ve bu serideki diğer oyunlarımızı deneyin.

Geliştirici

ZeptoLap, Cut the Rope 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

Ekim 2013

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Om Nom’u özelleştirin
  • 3 farklı güçlendirici
  • Çok sayıda zorlu seviye

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM