REKLAM

Cut the Rope: Magic

Cut the Rope: Magic Oyunu Oyna

Cut The Rope: Magic, Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve çok popüler bir bulmaca oyunudur. Cut The Rope oyun serisinin dünyasına biraz sihir getirme zamanı geldi. Sevimli bulmaca oyununun bu bölümünde amacınız, mümkün olduğunca çok skor toplamak. İpi, yeşil adamı tek seferde beslemenizi sağlayacak şekilde kestiğinizden emin olun. Sizi bekleyen pek çok harika olay var. Oyun çok güzel grafiklere ve çok basit bir oynanışa sahip. Halatı parça parça keseceksiniz. Her aşamada 3 yıldız toplamaya çalışın.

Cut the Rope: Magic Oyunu Nasıl Oynanır?

Büyülü krallıktan gelen büyüleyici canavar, büyük sihirbazın imparatorluğu boyunca asılı olan tatlılara büyük bir iştah duyuyor. Karnını tonlarca tatlı şeyle doldurmasına yardım edebilir misin? Kahramanımız bilginiz ve büyülü yetenekleriniz olmadan yapamaz. Her seviyede tek yapmanız gereken bir dizi ipi kesmek. İpleri nasıl ve ne zaman kestiğiniz, tatlıların nasıl düşeceğini ve Om Nom adlı canavarımıza ulaşıp ulaşamayacaklarını belirleyecektir.

Her zaman olduğu gibi, göreviniz yeşil obur tatlı ikramını yemeden önce 3 yıldızın hepsini toplamaktır. İpleri doğru sırada kesin ve işinizi yapmak için biraz sihir kullanın. Bu oyunda ilerlemek için beyninizi kullanmanız gerekiyor. Bu yüzden her seviyeyi geçene kadar pes etmeyin. Cut The Rope: Magic’in tadını çıkarın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM