REKLAM

Cut The Rope

Cut The Rope Oyunu Oyna

Cut the Rope ile tatlı bir kaçış yapın! Şimdiye kadar gördüğünüz en şirin oyun karakterlerinden biri olan Om-Nom ile tanışın! Her zaman tatlı dişini tatmin etmek istiyor ve yol boyunca çeşitli bulmacaları çözmeye çalışırken şekere ulaşmak için yardımına ihtiyacı var. Om-Nom ona verdiğiniz ikramları yerken bu tatlı yolculukta ona katılın ve bulmaca çözme becerilerinizi test edin.

Cut the Rope, herkesin zorluk çekmeden ustalaşabileceği sezgisel bir oynanışa sahiptir. Oyuncu olarak amacınız, şekeri ana karakter Om-Nom’a, tatlıların bağlı olduğu ipleri keserek teslim etmektir. O makaslara dikkat et! Herhangi bir ipi kesmeye başlamadan önce seviye tasarımına iyice bakmalısınız. Yerçekiminin nasıl etki ettiğini bulmanız gerekiyor. Bazı seviyelerde, şeker birden fazla ipe bağlanacaktır. Bölümü başarıyla tamamlamak için hangi ipleri keseceğinize karar vermelisiniz. Yanlış ipi kesmek şekerin sıkışmasına ve Om-Nom’u ağlayan gözlerle ve sizi tamamlanmamış bir seviyede bırakmasına neden olur. Zamanlama da önemlidir. Bir taraftan diğerine sallanırken gözlerinizi şekerden ayırmayın. Kesiminizi doğru zamanlayın ve her seviyeyi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Aceleye gerek yok, Om-Nom çok sabırlı. Ayrıca her seviyede üç altın yıldız göreceksiniz. Bunları toplamak isteğe bağlıdır, ancak hepsine ulaşmak o seviye için toplam puanınızı artıracaktır. Bazılarını toplamayı unutursanız, seviyeyi istediğiniz zaman tekrar oynayabilirsiniz. Kendinize meydan okuyun ve tüm yıldızları toplamaya çalışın!

Cut the Rope, sevimli ana karakteri ve tatlı grafikleriyle en sevdiğiniz eğlenceniz olacak. Bu oyunun eğlenceli bulmacaları ve eğlenceli oynanışı, şimdiden dünya çapında birçok hayran yarattı. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Cut The Rope, ZeptoLab tarafından oluşturuldu

Yayın tarihi

4 Ekim 2010

Özellikleri

  • Çözülecek çeşitli bulmacalar
  • Komik karakter, Om-Nom
  • Oynamak için birçok seviye
  • Oynanacak fizik

Kontroller

Cut The Rope ve diğer öğelerle etkileşimde bulunmak için farenin sol düğmesini kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM