REKLAM

Denge Kurma

Denge Kurma Oyunu Oyna

Herkesin en sevdiği denge kurma oyunu geliştirilmiş grafiklerle geri döndü. Kule inşa edenler sevinirler! 40 yeni seviye ve 4 farklı zorluk seviyesi ile dengeleme becerilerinize meydan okuyun. Şekillerle oynamaya ve tüm zamanların en yüksek yığınını oluşturmaya hazır mısınız? Güçlü karelerinizi, yaramaz dairelerinizi ve zor üçgenlerinizi alın! Yine de keskin köşelere dikkat edin. Şekilleri hizaya getirin ve bina başlasın!

Denge Kurma’da amacınız size verilen şekilleri kullanarak bir kule inşa etmeye çalışarak her bölümü tamamlamaktır. Oyuna başladığınızda, bir zorluk ayarı seçmelisiniz. İlk başta, yalnızca kolay yığınlar mevcuttur. Oyunu oynayarak ve seviyeleri tamamlayarak geri kalanının kilidini açmanız gerekiyor. Bir seviyeyi geçmek için desteniz tamamlandıktan sonra 10 saniye hayatta kalmalıdır. Seviyeleri geçerken oyun sizden basit bir kule dışında çeşitli yapılar inşa etmenizi isteyecek. Kareler, daireler ve üçgenler gibi farklı şekiller kullanabilirsiniz. Her biri 10 zorlu seviyeye sahip toplam 4 zorluk kategorisi vardır. 40 seviyenin tamamını tamamladıktan sonra bonus modunun kilidini açabilirsiniz! Elinizi kendi seviyelerinizi oluştururken denemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz! “Kendin Yap” düğmesine tıklayın ve kendi denge kurma seviyenizi tasarlamaya başlayın! Yine de önceden test ettiğinizden emin olun. Tasarladığınız seviyeyle ilgili her şeyin amaçlandığı gibi çalıştığından emin olduktan sonra, eserinizi toplulukla paylaşabilirsiniz!

Kuleler ve figürler inşa etmek için şekiller kullanmak ve yaratımınız çökmeden 10 saniyenin geçmesini merakla beklemek, insanların Denge Kurmadan hoşlanmasının birçok nedeninden biridir. Hem grafik hem de oynanıştaki iyileştirmeleriyle Denge Kurma, saatlerce eğlence sunuyor! Sizi düşündüren bulmacaları veya zorlukları çözmekten hoşlanıyorsanız, diğer bulmacalı oyunlarımızı keşfetmeyi unutmayın.

Geliştirici

Gaz Thomas, Denge Kurmayı yarattı

Özellikleri

  • 40 zorlu seviye
  • Kendi seviyenizi oluşturun
  • 4 farklı zorluk kategorisi
  • Hızlı çalıştırma seçeneği

Kontroller

Farenizi kullanarak nesneleri üst üste istifleyin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM