REKLAM

Diggy

Diggy Oyunu Oyna

Diggy’ye yardım edin ve birlikte bazı değerli hazineleri keşfedin! Diggy şirin bir mignon ve yepyeni bir mesleğe girerken yardımınıza ihtiyacı var. Şimdi de değerli taşlar için toprağı kazıyor! Yolculuğunda ona yardım edebilir misin?

Minik mignon’umuzun işi çok kolay değil. Her zaman yorulur ve her yeri kazmak neredeyse imkansızdır. Ama doğru yerleri kazdığında ödülü çok çekici oluyor. Bu yüzden zengin olmak için bulabildiği her yeri kazmayı ve yeni mineraller veya değerli taşlar toplamayı seviyor. Yine de işini kolaylaştırabilirsin. Kahramanımıza en verimli şekilde liderlik edin ve ona etraftaki mücevherleri göstermek için sahip olduğunuz radarı kullanın. Ne kadar iyi kazarsanız, bir günde o kadar çok mücevhere sahip olursunuz. Günlük enerji, radar veya sondaj gibi becerilerinizi de yükseltmeyi unutmayın! Digger günlerinin sonunda ne kadar zengin olacaksın görelim!

Geliştirici

Bubblebox, Diggy’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Ocak 2022

Özellikler

  • 2D renkli grafikler
  • Radarlarla ilgi çekici oyun
  • Yükseltilecek beceriler, ekipman ve mineraller
  • Kalan enerjiyi gösteren yardımcı çubuk

Kontroller

WASD veya yön tuşları ile karakterinizi izlerken bilgisayarınızın faresini kullanarak toprağı kazmak için kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM