REKLAM

Dilenci Yaşam

Dilenci Yaşam Oyunu Oyna

Dilenci Yaşam gündelik bir oyundur. Sokakta yaşayan bir dilencinin bu kadar çabuk para kazanması düşünülemez. Sadece bir dakikada birkaç bin dolar. Sabit bir para akışı oluşturmak için ekrana dokunmanız yeterlidir.

Başlarken, gerçekten sağlam kıyafetlerle sokaklardasınız ve para kazanmak için ekrana tıklamaya veya dokunmaya devam edin, bunu para kazanmaya devam etmek için yapın, yani ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi. Kazandığınız parayı ilk önce seviye yükseltmeyi satın almak için kullanın; bu, yaptığınız her yeni tıklama için, tıklama başına on ile başlayarak daha fazla altın kazanacağınız anlamına gelir. Benzer şekilde ‘hızlandırma’ yükseltmesini kullanın; bu, zamanla boşta bir şekilde daha fazla para kazanacağınız ve bu sürecin daha hızlı ve sorunsuz çalışacağı anlamına gelir.

Biraz para kazandıkça yatırım yapmaya başlayın, çünkü yatırımlar dilenmediğiniz zamanlarda size para kazandırır. Örneğin sokakta dilenmek için yeni işçiler işe alın, bina satın alırken gayrimenkul alın, kar payı aldığınız işlere yatırım yapın veya zaman içinde değer kazandıkça yatırım fırsatları için sanat eserleri satın alın.

Hatta bu kadar çok para kazandıktan sonra bir şehre sahip olabilir veya tüm gezegeni satın alabilirsiniz, ancak bu zaman alacaktır. İksir dükkanı ayrıca daha fazla para kazanmak için daha fazla insanı çekmek için size bazı sihirli güçlendiriciler verir ve değerinizde ilerledikçe parayı dilenci avatarınız için yeni kıyafetler satın almak için kullanın; bu da, göreceğiniz gibi, daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM