REKLAM

DOP 2: Delete One Part

DOP 2: Delete One Part Oyunu Oyna

Küçük ayrıntıları fark eden ve zorlu bir durumdan bir çıkış yolu bulmak için birçok küçük nüansı karşılaştırabilen biri misiniz? Bu tür becerileri günlük hayatta nadiren eğitme şansımız olur, ancak neyse ki çevrimiçi bulmaca oyunlarının yardımıyla bunları geliştirebiliriz. Ve bunlardan biri DOP 2: Delete One Part! Sevimli tasarımı, basit ve anlaşılır arayüzü ve en önemlisi bağımlılık yapan oynanışı ile boş zamanınızı geçirmenin en sevdiğiniz yollarından biri olacağından emin olabilirsiniz!

Başlangıçta, üzerinde bir resim bulunan bir ekran göreceksiniz. Silgi yardımı ile yolunuza çıkan unsurlardan birini kaldırmanız gerekir. Doğru kararı verdiğinizde, seviye tamamlanacak ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın çözümü bulamamanız durumunda ipuçlarını satın almanız gereken belirli sayıda ampul alacaksınız. Bu şekilde hareket ederek, geliştiriciler tarafından sizin için hazırlanan tüm seviyeleri geçmeniz gerekiyor.

Bu görevler ilk başta zor görünebilir, ancak bir düşünürseniz, kesinlikle bir tür cevap bulacaksınız. Bazıları, hemen açık olmayan ancak sonunda ne yapılması gerektiğini anladığınızda anlamlı olan çözümleri kullanmanızı gerektirir. Örneğin, bir dedektifin gazete okumasına nasıl yardımcı olabilirsiniz? Bazı beyin fırtınası ve isabetli tahminlerden sonra, sonunda, şüphelileri izleyebileceği bir delik açmak için sayfanın gözlerinin hemen önündeki bir kısmını silmeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Ya da diyelim ki bir odadasınız ve paranın nerede saklandığını keşfetmeniz gerekiyor. Etrafınızda o kadar çok nesne var ki, ilk nerede arama yapacaksınız? Cevap oldukça mantıklı – kendinizi apartman sahibinin yerine koymanız ve zulanızı nereye koyacağınızı düşünmeniz gerekiyor. O zaman paraların muhtemelen kasada yattığını ve sizi onlardan ayıran tek şeyin silmeniz gereken kasa kapısı olduğunu anlayacaksınız. DOP 2’yi geçme sürecinde sizi bekleyen bunun gibi daha birçok harika görev var. Bunu eğlenceli ve faydalı bulacaksınız çünkü başka bir sorunu nasıl çözeceğinizi düşündüğünüz her seferinde beyniniz bir çeşit zindelik kazanıyor. DOP 2: Delete One Part ile eğlenirken her gün daha akıllı olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM