REKLAM

Dünyanın En Zor

Dünyanın En Zor Oyunu Oyna

Dünyanın En Zor Oyunu, mükemmel zamanlama ve fantastik refleksler gerektiren zorlu bir labirent oyunudur. Bu ücretsiz oyunda zorluk 11’e çıkarıldı. Hayal kırıklığı içinde saçlarınızı yırtmadan tüm seviyeleri geçip geçemeyeceğinizi öğrenin. Dünyanın En Zor Oyunu, başarısızlık eşiği düşük olanlar için değildir. Çünkü bu çevrimiçi oyunda başarısız olacaksın. Mavi kareyi seviyenin güvenli bölgelerinden birine sokmanız yeterli. Gerçekten bu çılgın zor oyunun sizden istediği tek şey bu.

Sahne boyunca serpilmiş altın kürelerden bazılarını da toplamayı başarırsanız, bu da harika olurdu. Hayatınızı sizin için oldukça zorlaştırmaya istekli, sürekli artan sayıda hareketli mavi daire var. Hiçbir koşulda onlara dokunmamaya dikkat edin.

Bunu yapmak, yalnızca ölüm sayacınızı artıracak ve seviyeyi yeniden başlatmanızı sağlayacaktır. Hedefinize doğru sürekli ilerlerken onlardan uzak durun. Hiç kuşkunuz olmasın, bu sizin açınızdan muazzam bir çaba gerektirecek. Sadece gayretli eğitim, sıkı çalışma ve sarsılmaz hırsla her seviyeyi geçebileceksiniz. Dünyanın En Zor Oyunu üzerinde ustalaşmak için tüm zamanların en yetenekli ve korkusuz oyuncusu olmanız gerekecek! İyi şanslar ve iyi eğlenceler dileriz!

Kontroller: Oklar

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM