REKLAM

Düz Duvara Tırmanma

Düz Duvara Tırmanma Oyunu Oyna

Düz Duvara Tırmanmada dünyanın en ilginç ve heyecan verici mücadelesi sizi bekliyor! Bu muhteşem dağcılık oyununda duvardan duvara atlayacak ve mümkün olan en yüksek noktaya tırmanmaya çalışacaksınız! Tırmanma becerilerinizi test etmeye hazır mısınız? O zaman oyuna atlayalım! İyi eğlenceler!

”Ne kadar sert düşersen, kalbin o kadar ağırlaşır; kalbiniz ne kadar ağırsa, o kadar güçlü tırmanırsınız; Ne kadar güçlü tırmanırsan, kaiden o kadar yükselir.” Yani bu oyunda yere düşebilirsin ama bu seni daha da güçlendirecek!Bu deneyime hazırsanız ve kendinize meydan okuyorsanız, oyuna başlamak için play butonuna tıklayın! Bu oyunda amacınız engellere çarpmadan duvarlara tırmanarak mümkün olan en yüksek puanı elde etmektir. Oyun başladığında karakteriniz otomatik olarak hareket edecek, bu yüzden tek işiniz onun yönünü fareniz ile kontrol etmek. Balkon, duvardaki borular ve binaların üzerinde olabilecek diğer şeyler gibi engellerden herhangi birine çarparsa. Her engel gördüğünde yönünü değiştirmelisin yoksa yere düşer ve oyun biter. Geçilecek seviye olmadığından, her seferinde en yüksek puanı almanız ve kendinize meydan okumanız yeterlidir! Oyuna devam ederken, düşmenizi engellemek için bazı kalkanlar ve puanınızı artırmak için jetpack’ler alacaksınız. Onları toplamayı unutma! İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

MarketJS, Düz Duvara Tırmanmayı geliştirdi.

Yayın tarihi

26 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 2D grafikler
  • Geçilecek seviye yok
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM