REKLAM

En İyi Silen Kazanır

En İyi Silen Kazanır Oyunu Oyna

Televizyonun olmadığı bir odada nasıl futbol seyredersiniz? Bir suç işlediysen kanıtlardan nasıl kurtulursun? En İyi Silen Kazanır oynarken tüm bu soruların cevaplarını bulacaksınız! Bu harika oyun, resmin bir bölümünü silerek belirli bir görevi çözmeniz gereken bir dizi standart dışı durumla karşı karşıya kalacak. Aşağıda, belirli bir sahneyi tasvir eden bir resim göreceksiniz. Gerisi sizin mantığınıza ve zekanıza kalmış.

Resme bir bakın, sonra ondan ne çıkarılması gerektiğini düşünün. Şimdi silginizi alın ve seçilen parça boyunca kaydırın. Tahmininiz doğruysa, başlangıçta belirtilen soruya bir cevap alacaksınız ve seviye geçilmiş olacak. Değilse, her zaman tekrar deneyebilirsiniz. Yapbozlardan hangisinin sizin için en zor olacağını söylemek zor çünkü tüm insanlar farklı düşünüyor ve bazıları belirli seviyelerden geçerken diğerleri onlara takılıp kalıyor. Bu bireysel bir şey ve arkadaşlarınızdan birinin kolayca çözdüğü bir görevle başa çıkamıyorsanız üzülmemelisiniz. Bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayın!

En İyi Silen Kazanır’da halletmeniz gereken görevler, türlerine göre farklılık gösterir. Matematik denklemlerini çözmeniz ve ardından tüm aritmetik uyumu bozan sayıyı silmeniz gereken durumlar olacaktır. Ve bir parçanın tüm sahneyi kırdığı resimler olacak. Her durumda, yerinde olmayan öğeyi silmeniz gerekir ve ardından daha ileri gidebilirsiniz. Temelde oyunun tamamı budur ve küçük bir çocuk için bile anlaşılması kolaydır. Bu görüntüye ait olmayan nesneleri arama macerasına katılın ve bu harika oyunu oynarken mantığınızı ve sezginizi kontrol edin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM