REKLAM

Energy Clicker

Energy Clicker Oyunu Oyna

Energy Clicker’da pedala basın ve şehre elektrik sağlayın! Siz olmasaydınız vatandaşlar karanlıkta kalacak, elektrik gerektiren işleri yapamayacaktı.

Santralde çalışan tek kişi sizsiniz ve enerjiyi dağıtmak için tek yapmanız gereken pedala basmak. Oyuna düşük istatistikler ve temel bir jeneratörle başlıyorsunuz. Oynadıkça kendinizi geliştirmek için para ve deneyim puanı kazanacaksınız. Pedala basmak ve pencerelerin yanmasını izlemek için ekrana tıklamaya devam edin. Ekranın üst kısmında iki çubuk bulunmaktadır. Deneyim çubuğu her tıklamayla dolar ve dayanıklılık çubuğu tükenir. Deneyim çubuğunu doldurduğunuzda istatistiklerinizi yükseltmek için beceri puanları kazanacaksınız. Kazandığınız parayla mağazadan enerji içecekleri ve daha iyi bir jeneratör gibi çeşitli eşyalar satın alabilirsiniz. Jeneratörün kullanılması zamanla bozulmasına neden olacaktır. Bu gerçekleştiğinde, onu onarmanız gerekir. Ayrıca ömrünü uzatmak için jeneratörü yükseltebilirsiniz. Tek bir yerde tüm pencereleri yaktığınızda şehirdeki bir sonraki bölgenin kilidini açacaksınız. Eğlence!

Bunun gibi daha fazla oyun için Simülasyon Oyunlarımıza göz atın ! Tüm oyunlarımızı oynamak ücretsizdir ve keyfini çıkarmak için herhangi bir indirmeye gerek yoktur. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM