REKLAM

Fire Balls 3D

Fire Balls 3D Oyunu Oyna

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında en popüler oyunlardan biri olan Fire Balls’da toplara komuta edin ve kuleleri yıkın. Kulelere zarar verin ve hepsini yıkın! Fire Balls ile patlamaya hazır olun! Nişan alın, düğmeye basın ve kulaklarınızı kapatın! Blokların bir Nisan yağmuru gibi gökyüzünden yağmasını izleyin!

Fire Balls 3D, hoş olmayan sonuçlardan endişe etmeden kendinizin yıkıcı yönünü ortaya çıkarabileceğiniz bir beceri oyunudur! Topları ateşleyin ve kuleleri yok edin! Sebep olduğunuz yıkım ve kargaşadan zevk alın! Oyuncu olarak çok basit bir amacınız var. Her seviyede gördüğünüz her kuleyi yok edin. her seviyede farklı geometrik şekillerle inşa edilmiş farklı kuleler göreceksiniz. Her kulenin dibinde, üzerinde dönen engellerin olduğu bir halka var. Bir seviyeyi geçmek için, herhangi bir engele çarpmamak için atışlarınızı dikkatli bir şekilde zamanlamalısınız. Kulelere başarılı bir şekilde vurduğunuzda, tamamen yok olana kadar yükseklik kaybedecekler. Her katın içinde üç kule vardır. İlk iki kulenin üstünde, toplamanız için taşlar var. Her seviyedeki son kulenin üstünde bir hazine sandığı var. Atışınızı zamanlayamazsanız ve kulenin dibinde bir engele çarparsanız, seviyeyi kaybedersiniz. Tekrar deneyin ve ikinci seferde daha dikkatli olun! Birkaç başarılı vuruştan sonra özel bir atış kazanırsınız. Bu bonus simgesini ekranın sol alt tarafında görebilirsiniz. Simgeye tıklamak, bu atışı ateşleyecek ve bu da engelleri yok etmenize olanak sağlayacaktır! Üç kuleyi de tamamen yok etmek, her seviyenin sonunda size üç yıldız verecektir. Ne kadar çok yıldız kazanırsanız o kadar çok puan alırsınız. Her seviyeyi geçin ve en iyi puanınızı geçmeye çalışırken kendinize meydan okuyun!

Bu kuleleri yıkmak eğlencelidir, ancak balonları ve baloncukları patlatmayı hiç denediniz mi? Bu da gerçekten tatmin edici, öyleyse neden gidip bu oyunu tamamladıktan sonra balon patlatma oyunları koleksiyonumuza bir göz atmıyorsunuz?

Özellikleri

  • Oynamak için birden fazla seviye
  • Bağımlılık yapan oyun
  • 3D grafikler
  • Kolay kontroller

Kontroller

Ateş etmek için farenin sol düğmesini kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM