REKLAM

Fishdom 2

Fishdom 2 Oyunu Oyna

Fishdom 2 ile bu eğlenceli bulmacaları çözerek yeteneklerinizi test etmeye hazırlanın! Balıkların yaşamak için suya ihtiyacı vardır. Bu küçük balığın da hayatta kalması için suya ulaşması gerekiyor. Ama yolda gerçek engeller olacak. Neyse ki, bu küçüğün ölümcül engellerden kaçınmasına yardım etmen gerekiyor. Doğru pimleri çıkarmak ve bulmacaları çözmek için zihninizi boşaltın ve ekrana odaklanın!

Saatlerce eğlence için sizi ekranın önünde kilitleyecek bu muhteşem bulmaca oyununa hoş geldiniz! Bu su macerasının ilk versiyonuna aşina olduğunuz için, amacınız doğru pimleri doğru zamanlamayla çıkarmaktır! Küçük balık dostumuzun bir kez daha yardımınıza ihtiyacı var. Bu yolculukta arkadaşımızın suya ulaşmasını engellemek için birçok tehlikeli ve ölümcül engel bekliyor. Balıklar susuz yaşayamaz! Farenizi kullanarak pimleri gitmelerini istediğiniz yöne doğru çıkarın. Yolda sizi bekleyen lavlara, vahşi su altı hayvanlarına ve diğer birçok tuzağa dikkat edin. Oyunda ilerledikçe, yeni görünümlerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz paralar kazanacaksınız. Şimdi hazırsanız, 25 seviyeyi tamamlayıp oyunu bitirecek kadar zeki olup olmadığınızı görelim!

Bu eğlenceli bulmaca oyununun ilk macerasını denemediyseniz ve süper becerilerinizle tüm seviyeleri tamamlamak için sabırsızlanıyorsanız, buraya tıklayarak Fishdom Online‘a göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

kiz10.com Fishdom 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birkaç mini seviye
  • Sevimli arka plan ve karakterler
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM