REKLAM

Flippy Knife

Flippy Knife Oyunu Oyna

Flippy Knife’da, harika bıçak çevirme becerilerinizi göstermeye hazır olun! Kendinizi kesmek konusunda endişeleniyorsanız, olmayın! Neon ışıktan yapılmış bu bıçaklar, oynamak için son derece güvenlidir. Bu renkli oyuna hazır mısınız?

Bıçaklar bir şeyleri kesmek ve dilimlemek içindir ve gerçek hayatta bu keskin aletlerle oynamanızı önermiyoruz. Ancak bu oyunda olanları herhangi bir güvenlik sorunu olmadan çevirebilirsiniz! Bu oyunun amacı, bıçakları çevirerek olabildiğince yüksek bir puan elde etmektir. Oyunu farenizle oynayabilirsiniz, bu yüzden oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Bıçak fırlatmak için farenizi ekrana tıklayıp sürükleyin ve atışınızın yönüne hazır olduğunuzda tutuşunuzu bırakın. Fırlatma gücünüze bağlı olarak bıçak havaya fırlayacaktır. Her turda bir puan kazanıyorsunuz ve bıçağınız onu bıçaklayarak platforma inmeyi başarırsa tekrar fırlatıp puanınıza daha fazla puan ekleyebilirsiniz. Ancak düşerse veya aksi takdirde inerse, puanınız sıfırlanacaktır. Oynarken jeton kazanırsınız. Bunlar, oyun içi mağazadan farklı istatistiklere sahip farklı bıçakların kilidini açmak için kullanılabilir. İyi şanslar!

Çevrimiçi ve ücretsiz beceri oyunları kategorimiz altında diğer birçok eğlenceli ve zorlu oyunu bir araya getirdik. Hepsini kontrol ettiğinizden emin olun!

Geliştirici

kiz10 Flippy Knife’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

11 Haziran 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Bağımlılık yapan ve eğlenceli oyun
  • Oyun içi mağazadan kilidini açabileceğiniz birçok farklı bıçak türü

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM