REKLAM

Gerçek Hayatta Pizza Pişirme

Gerçek Hayatta Pizza Pişirme Oyunu Oyna

Gerçek Hayatta Pizza Pişirme’de kendi mutfağınızın şefi olma zamanı! Pizzanızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz! Hazırsanız fırını açın ve kendi lezzetli pizzanızı hazırlamaya başlayın!

Canın pizza mı çekiyor? Merak etmeyin, hamur hazır! Yapmanız gereken tek şey onu dekore etmek. Bu oyundaki amacınız gerçekten çok basit. Domates, mantar, zeytin, et gibi çeşitli malzemeleri dilimlemelisiniz. Onları pizzanızın üzerine koyun ve pişirin! Oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Kesme tahtası üzerine yerleştirmek için bir malzemeye tıklayabilir ve ardından alıp kullanmak için bıçağa tıklayabilirsiniz. Yine dilimler halinde kesmek için yiyeceğin üzerine tıklayın. Bunları birer birer dilimleyin ve oyun size bir sonrakini gösterecek. Tüm malzemeleri kesmeyi bitirip kaselere sürüklediğinizde pizzanızı süslemeye başlayabilirsiniz. Üstleri istediğiniz gibi yerleştirin, bunu doğru yapmak için hiçbir kural yoktur. Şimdi fırın ısıtılır, pizzanızı pişirebilirsiniz. Tamamlandıktan sonra, parmesan peyniri veya taze yeşillik gibi farklı malzemeler ekleyin. Pizzanızın fotoğrafını çekmeyi unutmayın! Afiyet olsun!

Gerçek Hayatta Pizza Pişirme beğendiyseniz, buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi yemek oyunları koleksiyonumuza göz atın! İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Sisi Games, Gerçek Hayatta Pizza Pişirmeyi geliştirdi.

Yayın tarihi

7 Aralık 2017

Özellikleri

  • 2D grafikler
  • Kullanılacak çeşitli malzemeler
  • Eğlenceli oyun
  • Geçilecek seviye yok

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM