REKLAM

Gerçek Uno

Gerçek Uno Oyunu Oyna

Bu klasik masa oyununun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? UNO! sizi, bu oyunun herkes tarafından bilinen en modern mobil versiyonunda dünyanın her köşesinden oyunculara karşı savaşabileceğiniz heyecan verici bir çok oyunculu kart oyununa katılmaya davet ediyor.

Güncellenmiş kurallar, turnuvalar, oyun stilleri ve çok daha fazlasıyla Minikoyuncu.org’da UNO’yu ücretsiz oynayın. Herhangi bir dosya indirmenize gerek yok, eski olsa bile tarayıcınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan çevrimiçi oynayın.

Harika ödüller kazanma şansı için eğlenceli turnuvalara ve özel etkinliklere katılın. Her oyuncuya tamamen rastgele bir şekilde toplam 7 kart dağıtılacak ve diğerlerinden önce hepsinden ilk kurtulan raundu kazanacak. Bu kartlar 1’den 9’a kadar numaralandırılmıştır ve 4 farklı renktedir, bunun yanında oyuncuyu daha fazla kart çekmeye zorlayacak jokerler, renk değişimleri ve kartlar bulunmaktadır. Oynayabilmek için şu iki koşuldan en az birini yerine getirmelisiniz: Attığınız kart, oynanan son kartla aynı renkte veya aynı numarada olmalıdır.

Rakiplerinizi alt etmenin bir yolunu bulurken derinin altındaki heyecanı hissedin, her bir kartınızı dikkatlice izleyin ve elinizde sadece son kart kaldığında heyecanı yaşayın! İyi eğlenceler dileriz!

UNO!’nun yaratıcısı kimdir?

Oyun şirketi Mattel163 Limited, bu ünlü kart oyununun geliştiricisidir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM