REKLAM

Glow Hockey

Glow Hockey Oyunu Oyna

Glow Hockey, neon ışıklarıyla tüm zamanların en sevilen hava hokeyi oyununa bir dokunuş katıyor. Daha havalı ve fütüristik görünümüne rağmen, bu oyunun amacı ve kuralları klasiklerden farklı değil. Masanın yanında yerinizi alın ve rakibinizi yenmek için gol atmaya hazır olun!

2 farklı oyun moduna sahip olan bu oyun çok eğlenceli! 1 oyuncu modunu seçerek veya seviyeleri seçerek oyuna başlayın. 1 oyuncu modu hızlı bir maç görevi görür. Bu modda kazanmak için 7 gol atan ilk oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. 4 farklı zorluk ayarına sahiptir, böylece oyunu istediğiniz kadar zorlu hale getirebilirsiniz. Seviye modunda, rakibinizden önce hedef gol sayısına ulaşarak her seviyeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz. 200 seviyeli, eğlence ve meydan okuma bu modda asla bitmez. Alan ikiye bölünmüş ve sizin tarafınız altta. Oradan taşınamazsın. Vurmak ve topu rakibinizin tarafına göndermek için farenizi kullanın. Dikkatli olun ve kale direğinizi koruyun. Skoru ekranın sağ tarafından takip edebilirsiniz. Oynarken altın kazanırsınız ve bunları yeni topların ve alanların kilidini açmak için harcayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Oynadığından zevk alıyor musun? Çevrimiçi ve ücretsiz spor oyunları koleksiyonumuzda buna benzer daha fazla oyun bulabilirsiniz.

Geliştirici

Great Games, Glow Hockey’i geliştirdi.

Yayın tarihi

22 Kasım 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • 4 farklı zorluk ayarı
  • Sezgisel kontroller
  • Kilidi açmak için 17 farklı top
  • Kilidi açmak için 7 farklı alan
  • Tamamlanacak 200 seviye

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM