REKLAM

Gökyüzü Köprüsü

Gökyüzü Köprüsü Oyunu Oyna

Gökyüzü Köprüsü oyunu ile sonsuz köprüler inşa etmeye ve çok sayıda mücevher toplarken boşluğa düşmemek için doğru hesaplamalar yaparak ve elinizden gelenin en iyisini yaparak şehrinizdeki gökdelenlerin tepesinden gökyüzünde süzülmeye hazır olun.

Yüksek bir binanın tepesindesiniz ve amacınız teker teker diğer binaların üzerine atlamak. Bu şekilde zirveye çıkacak ve daha da ilerlemiş olacaksınız. Diğer binalara geçebilmenin tek yolu ise bu binalar arasında köprü kuracak bir merdivenin üzerinden geçmek. Bu merdivenlerin uzunluğuna sizden başka kimse karar vermeyecek. Ekrana tıklayın ve merdivenin yeterince uzun olduğuna karar verene kadar sol tıklamayı basılı tutun. Sol tıklamayı bıraktığınızda merdiven duracak ve üzerinden yürümeye başlayacaksınız. Merdiven olması gerekenden uzun veya kısa ise karakterinizin düştüğünü göreceksiniz. Şimdi, tam olarak merdiven uzunluklarını elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve başlangıç ​​noktanızdan uzağa doğru ilerleyin.

Bu eğlenceli oyunu beğendiyseniz, kendinize benzer şekillerde meydan okumak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza da göz atmak isteyebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM