REKLAM

Happy Glass 2

Happy Glass 2 Oyunu Oyna

Sevilen bulmaca oyunu serisi Happy Glass 2’nin ikinci oyununda su akışını manipüle etmeye hazırlanın. Karakterimiz geri döndü ve sanki ilk oyundan bu yana tüm sıvı içeriğini kaybetmiş gibi görünüyor. Onun tek şansı sizsiniz, bu yüzden kaleminizi alın ve suyun şimdi boş ve üzgün karakterimize tekrar mutlu olmasını sağlayacak net bir yol açmak için çizgiler, döngüler ve eğriler çizmeye başlayın! Yeni tasarımlar ve zorluklarla dolu düzinelerce yeni seviye, bunları çözmenizi bekliyor. Hazır mısın?

Happy Glass 2, önceki oyunun bağımlılık yaratan ve eğlenceli mekaniklerini geri getiriyor. Oyuncu olarak, her seviyede gördüğünüz bulmacaya benzer tasarımları çözmek sizin işiniz. Her seviyede bir musluk ve karakterimiz olacak ama çevresi, seviye tasarımı ve yerleri değişecek. Serinin ilk oyununa benzer şekilde Happy Glass 2’de amacınız suyun akışını engellerden geçirerek bardağı sıvı ile doldurmaktır. Suyun izleyeceği bir yol oluşturmak için cama çizgiler çizmeniz gerekir. Bir çizgi çizmek için farenin sol düğmesine basın, ancak her seviyede yalnızca bir sürekli çizgi çizebileceğinizi unutmayın. Düğmeyi bıraktığınızda su akmaya başlayacaktır. Sınırlı mürekkebiniz var ve ekranın üst orta kısmında ne kadar kaldığınızı görebilirsiniz. Ne kadar az mürekkep kullanırsanız, seviyenin sonunda o kadar çok yıldız kazanırsınız! Bardağı dolduramazsanız veya düşerse seviyeyi kaybedersiniz. Ancak acele etmeye gerek yok! Hareketlerinizi planlamak için yeterli zamanınız var.

Bulmaca oyunları hem eğlenceli hem de zordur. Oyuncuların bağımlılık yaratan oyunlarla mantığını kullanmalarına yardımcı olurlar. Web sitemizdeki diğer ücretsiz ve çevrimiçi bulmaca oyunlarına göz atmayı unutmayın! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Lion Studios, bu oyunu ve önceki Happy Glass’ı geliştirdi.

Özellikleri

  • Çözülecek 100 seviye
  • Zorlu bulmacalar
  • 2D grafikler
  • Kolay kontroller

Kontroller

Çizgi çizmek için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM