REKLAM

Hello Kitty Pinball

Hello Kitty Pinball Oyunu Oyna

Hello Kitty Pinball’da dünyanın en şirin ve en popüler karakteri sizi nostaljik bir yolculuğa çıkarmak için burada. Kırmızı fiyonklu pembe tulumu ve gömleği ile gününüze tüm eğlenceyi getirirken her zamanki gibi mükemmel görünecek. Hazırsanız Kitty White da hazır!

Büyük bir dünyada yaşayan Londralı bir kız! Yemek yapmayı, yeni arkadaşlar edinmeyi ve kız kardeşiyle vakit geçirmeyi seviyor ama asla unutma! İçinde bir maceracı yaşıyor ve asa tutkusu geldiğinde seyahat etmekten daha iyi bir şey yok! Maceraları şimdiden kitaplara, mangalara ve hatta televizyon dizilerine uyarlandı. Ve şimdi, popüler atari oyununun kendi versiyonunu geri getirmek için nostalji şeridinde bir yolculuğa çıkmaya hazır. Bu sevimli karakterle bu eski tarz oyunun tadını çıkarmaya hazırsanız, hemen başlayalım! Onun yardımıyla oyun kolay-peasy olacak. Yapmanız gereken tek şey, zamanlayıcı sona ermeden mümkün olduğunca çok puan toplamak. Hedefler ve tamponlar gibi birçok engel var ama hiçbir şey onu durduramaz! Puan kazanmak için hepsini vurmaya çalışın. Topu masaya göndermek için farenin sol tuşuna basın. Tamponlara çarptığınızda bir puan kazanacaksınız. Top ekranın alt kısmındaki beyaz alanlara veya renkli alanlara çarparsa tahmin ettiğinizden çok daha fazla puan kazanırsınız ve Hello Kitty size gökkuşağı renginde toplar atar. Aferin! Hatta bu toplarla daha fazla puan kazanabilir ve kendi yüksek puanınızı yenebilirsiniz. En yüksek 5 puanınızı ana menüden kontrol edebilirsiniz. Oynarken iyi eğlenceler!

Kitty White kadar sevimli daha fazla karakterle tanışmak için çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsin!

Geliştirici

Sanrio, Hello Kitty Pinball’u geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Temmuz 2021

Özellikleri

  • Hello Kitty temalı oyun
  • Renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM