REKLAM

Home Pin 2

Home Pin 2 Oyunu Oyna

Home Pin 2’de durumu tersine çevirip talihsizlere yardım etme zamanı! İhanete uğrayan ve terk edilen bu ailenin her şeye yeniden başlamak için yardımınıza ihtiyacı var. Bu zorlu yolculukta onlara katılın ve gerekli tüm eşyaları onlara sağlamak için bulmacaları çözün.

Sadakatsiz kocası tarafından sokaklarda terk edilen bu kadının yardımınıza ihtiyacı var! Bu oyunda amacınız, ailenin durumlarını iyileştirmek için ihtiyaç duyduğu eşyaları aldığından emin olmak için her seviyedeki bulmacaları çözmektir. Şans eseri terk edilmiş bir malikane bulmuşlar ama tadilata ihtiyacı var. Bir seviyeye başladığınızda içinde iğnelerin bulunduğu bir tüp göreceksiniz. Bu tüpün içinde aileye yardım edecek bir eşya bulunacaktır ve o eşyanın onlara ulaşması için pimleri doğru sırayla çekmelisiniz. Bazı seviyelerde tüpün bomba ve hatta zehir gibi tuzaklar da içereceğini unutmayın. Bu tehlikeleri ailenizden uzak tutmalısınız yoksa seviyeyi kaybedersiniz. Gerekli öğelere ek olarak bazı seviyeler size yapboz parçaları da sağlayacaktır. Tüm bu parçaları toplamak malikaneyi geliştirecek ve yenileyecektir. Bu ailenin şansını tersine çevirip o sadakatsiz eski kocaya büyük bir hata yaptığını gösterebilir misiniz?

Eğer benzer bir başlık arıyorsanız size bir önerimiz var. Devam edin ve daha fazla bulmaca için Home Pin oynamaya başlayın! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM