REKLAM

K-Games Challenge

K-Games Challenge Oyunu Oyna

Hedefe ulaşmak için parmaklarınızı klavye üzerinde hareket ettirmeniz veya ekrana çok hızlı dokunmanız gereken oyunları seviyor musunuz? Eğer öyleyse, K-Game Challenge’ı denemeniz yeterli! Burada hem iyi refleksler hem de çeviklik gerektiren çok çeşitli denemelere katılacaksınız. Görevler her seferinde farklı olacak, bu yüzden sıkılmanıza fırsat olmayacak. Öyleyse başlayalım!

İlk başta, üzerlerinde tıbbi amblemler olan yeşil noktalar toplayan yağmurlu bir seviyeden geçmeniz gerekecek. Aynı zamanda harita boyunca dağılmış ve size zarar verecek kırmızı tuzaklardan da kaçınmalısınız. Ana şey, hareketinizin yörüngesini durmadan doğru seçmektir. Bölüm sonunda bir dövüşe girmeniz gerekecek ve şu ana kadar kaç tane yeşil nokta topladığınıza bağlı olarak ya kazanacaksınız ya da kaybedeceksiniz.

Başka bir deneme, kare platformların üzerinden doğru sırayla atlamak. Başlamadan önce, bazılarının yeşil ışıkla aydınlandığını göreceksiniz. Bunlar, atlamak için güvenli olan platformlardır. Yanılma, yoksa uçuruma düşersin! Son olarak, savaş etiketi seviyesini geçmeniz gerekiyor. Burada rakiplerinizden daha hızlı ve daha kuvvetli hale getirmeye çalışan bir ip çekeceksiniz. Başarısız olursan, dev bir bıçakla ikiye bölüneceksin. K-Game Challenge’a katılın ve geliştiriciler tarafından sizin için hazırlanan tüm denemeleri başarıyla geçip geçemeyeceğinizi görün! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM