REKLAM

Kahraman Boru Kurtarma

Kahraman Boru Kurtarma Oyunu Oyna

Parlak zırhınızı giyin ve Kahraman Boru Kurtarma oyununda olasılıkları, zihninizi yenmek için en keskin silahınızı kullanın! Bağımlılık yapan bu bulmaca oyununda prensesi kurtarmak ve düşmanları yenmek için doğru hamleleri yapmalısınız!

Sen bir şövalyesin ve zor durumdaki genç kızları kurtarmak ve kötü adamlara derslerini vermek senin görevin! Bu oyundaki amacınız, seviyeleri tamamlamak için bulmacaları çözmeniz gerektiğinden kılıç yerine akıllılarınızı kullanmanızı gerektiriyor. Her seviyede boru bulmacalarıyla karşılaşacaksınız. Su, buz, zehir ve hatta sağlık iksiri gibi şeyleri doğru kaba veya karaktere yönlendirmek için boruları kullanmalısınız. Goblinler, iblisler ve diğer düşmanlar su ve buzla yenilebilir ancak sağlık iksirini onlardan uzak tutun çünkü bu düşmanları güçlendirecek ve seviyenizi kaybetmenize neden olacaktır. Altın sağlık iksiri size veya prensese ayrıldı! Bağlantı oluşturmak için boruları tıklayıp doğru noktalara sürüklemek için farenizi kullanın. Seviyeleri tamamladıkça, cesaretinizin ödülü olarak krallıktan para kazanacaksınız! Mağazadaki farklı şövalye ve prenses görünümlerinin kilidini açmak için bu paraları kullanabilirsiniz! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Şövalyelik ölmedi ve sen bunun bir örneğisin! Şövalye zırhınızı giyin ve gücünüz ve matematiğinizle düşmanları yenmek için diğer oyunumuz Hero Tower Wars‘a gidin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM