REKLAM

Kanlı Milyoner

Kanlı Milyoner Oyunu Oyna

Çevrimiçi oyun Kanlı Milyoner de mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışacağınız. Çok kolay, tek yapmanız gereken bir sonraki tura geçmek için diğer taraftaki dolar banknotları almak. Bu şekilde yavaş yavaş milyonunuza ulaşacaksınız. Önünüzde tek bir şey var – her zaman düşüp elinizi kesebilen giyotin. Bu yüzden her şeye doğru bir şekilde odaklanmanız ve zamanlamanız gerekiyor. Ayrıca hızlı olmalısın, yoksa elini kaybedersin ve baştan başlaman gerekir.

Ekranın sol tarafında dolarlık banknotlar, ortasında bir giyotin ve sağında eliniz var. Elinizi fareyi kullanarak testerede hareket ettirirsiniz ve faturaların yanındayken onları toplamak için tıklayın. Açıktır ki, önlemeniz gereken şey elinizin sıkışması ve kesilmesidir, çünkü bu olursa, kaybedersiniz ve sıfır dolardan tekrar baştan başlamanız gerekir.

Ne kadar çok ilerlerseniz, giyotin o kadar hızlı hareket eder ve faturaları almak o kadar zor olur, ancak zorluklara göre ödüller daha büyüktür. Dikkatli olur ve odaklanırsan, hepsini geçeceksin! Oyun cep telefonlarında da oynanabilir. İyi şanslar ve burada durmayın, çünkü bunun gibi daha da fazla harika oyunumuza hazır olduğunuzdan eminiz ki bunlardan bolca sizi bekliyor! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM