REKLAM

Kartopu Vuruşu

Kartopu Vuruşu Oyunu Oyna

Snowball Kickup’ta evinizin dışında güneşli olsa bile kar her yeri beyaz bir battaniye gibi kapladı! Bu soğuk oyunla kış ruhuna girin ve soğuk olmadan karda oynamanın tadını çıkarın! Bağımlılık yapan bu oyunda kaç puan kazanabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Karda oynamak en iyi kış sezonu aktivitelerinden biridir! Bu oyunda soğuk havanın avantajlarından yararlanabileceğiniz için güneşli bir bölgede yaşıyorsanız endişelenmenize gerek yok! Amacınız basit! Yapmanız gereken tek şey, kartopunu olabildiğince çok sektirmek. Her sıçrama ile bir puan kazanacaksınız. Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz, bu yüzden başlamak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın! Kartopunun zıplamasını sağlamak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Seyahat edeceği yön, tıkladığınız konuma bağlıdır, bu yüzden dikkatli olun. Yapabildiğiniz kadar havada tutmaya çalışın ve puan kazanmak için zıplamasını sağlayın. Başarısız olursanız ve kartopu yere düşerse, son puanınızı alırsınız ve oyun sona erer. Parmaklarınızı uzatın ve parmak eklemlerinizi kırın ve yüksek puanınızı geçmeyi tekrar deneyin! İyi eğlenceler!

Keşfedilecek pek çok harika oyun varken neden burada duralım? Ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin.

Geliştirici

Agame, Snowball Kickup’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

11 Aralık 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli, bağımlılık yaratan ve zorlu oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Karlı Noel temalı seviye tasarımı

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM