REKLAM

Kas Yapma Simülatörü 2

Kas Yapma Simülatörü 2 Oyunu Oyna

Kas Yapma Simülatörü 2’de ağırlıkları alın ve kollara biraz hacim eklemeye başlayın! Tıpkı bu serinin ilk oyununda olduğu gibi fitness yolculuğunuza başlamaya hazırlanın! Bu boşta oyunda karakterin gaza gelmesine ve güçlenmesine yardım edebilir misin?

Başladığınızda oyun ekranında çeşitli şeyler göreceksiniz. Üst kısımda farklı menüler göreceksiniz. Birincisi bir egzersiz seçmenizi sağlar, ikincisinde istatistiklerinizi görebilir ve yükseltebilirsiniz, üçüncüsü envanterinizdir ve karakterinizi çeşitli kozmetik öğelerle özelleştirebilirsiniz. Dördüncüsü ise yeni ağırlıklar, uyarıcılar ve daha fazlasını satın alabileceğiniz fitness mağazasıdır. Çalışmaya başlamak için ekrana tıklayın. Karakteriniz ağırlık kaldırmak için dayanıklılığını kullanacak. Yaptığınız her hamleyle deneyim puanı kazanacaksınız ve ilerlemenizi üstteki mavi çubuktan takip edebileceksiniz. Bu çubuğu doldurduğunuzda seviye atlayacak ve istatistiklerinizi geliştirecek puanlar kazanacaksınız. Deneyim çubuğunun altındaki sarı çubuk dayanıklılığınızı gösterir. Egzersiz yaparken gözlerinizi bu çubukta tutun çünkü gösterge turuncu bölgeye ulaşırsa zorlanırsınız. Hızınızı artırın, istatistiklerinizi yükseltin ve daha güçlü olun.

Bu serinin ilk oyunu Kas Yapma Simülatörüne hemen göz atın! Ayrıca tüm koleksiyonlarımıza göz atmak için kategori sayfamızı da inceleyebilirsiniz. MinikOyuncu’daki tüm oyunları oynamak ücretsizdir! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM