REKLAM

Kasabadaki Soyguncular

Kasabadaki Soyguncular Oyunu Oyna

Kasabadaki Soyguncular’da, yalnızca bir değil iki soyguncuyu kontrol etme zamanı. Kötü çocukları asla alt edemezsin, bunu biliyorsun. Ve bu ikisi bir süredir hapiste ama kaçmayı başardılar. Güvenliğe ulaşmalarına yardım edebilir misin?

Bir hırsız, bir fare kadar sessiz ve bir kedi kadar hızlı olmalıdır. Eh, bu ikisi kesinlikle polisin pençesinden kaçacak kadar hızlı ama sessiz kısım doğru olmayabilir. Hatta sirenleri takip ederek kolayca bulabilirsiniz. Kesinlikle biraz yardıma ihtiyaçları olabilir. Amacınız her seviyeyi tamamlamak ve yakalanmamaktır. Bu oyunda 4 bölüm var ve oyunda ilerledikçe 3 bölümün kilidini açacaksınız. Bu oyunu kazanmak için sadece bir değil iki karakteri kontrol etmeniz gerekiyor. Bu ikisi birbirinden ayrılamaz ve hırsızlar kadar kalın! Yani onlardan biri ölürse oyun biter. Yol boyunca birçok engel var ve hayatta kalmak için hepsinin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Yolda gördüğünüz kutulara veya diğer engellere dokunmayın ve kaçmak için atlayın. Koşarken yolda ganimet çantalarını göreceksin. Paraya asla hayır diyemeyiz, değil mi? Sadece hızlı düşünebilenler bu oyunu tamamlayabilir. İyi şanslar!

MinikOyuncu’da bunun gibi daha birçok oyunumuz var. Daha fazla oyuna göz atmak için çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atın. Zevk almak!

Geliştirici

Freak X Uygulamaları Kasabadaki Soyguncuları geliştirdi

Yayın tarihi

Aralık, 2017.

Özellikleri

  • Kontrol edilecek iki karakter
  • Tamamlanacak 16 seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM