REKLAM

Kediyi Kurtar

Kediyi Kurtar Oyunu Oyna

Bu oyunda bebek kedilerin kurtarıcısı olun! Bir zamanlar yavru kedilerin hayatını perişan etmeye yemin eden kızgın bir kedi varmış. Şimdi, bu görevi hayati bir onur olarak kabul ediyorsun ve bu kedinin rehin aldığı tüm yavru kedileri kurtarmak istiyorsun. Bakalım hepsini tutabilecek misin!

Burada bir vadidesiniz. Kızgın kedi, yüksek bir kulede birçok sevimli yavru kediyi rehin aldı. Şimdi ise bu bebekleri tek tek kuleden atmak gibi şeytani bir planı vardır. Yani, nefesinizin kesilmesi anlamına gelse bile, elinizde trambolinle etrafta koşmaktan başka seçeneğiniz yok. Kahramanınızı yan yana hareket ettirmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın ve yavru kedilerin trambolininize düşmesine izin verin. Onları yere düşmekten kurtarabilirseniz, hayatlarını kurtarmış olursunuz. Sadece diğer tepenin üzerindeki arkadaşınızın sepetine ulaştıklarından emin olun. Bakalım bir kahraman olup hepsini şimdi kurtarabilecek misin!

Bu eğlenceli beceri tabanlı platform oyununu beğendiyseniz, diğer maceraların tadını çıkarmak için diğer eğlenceli beceri oyunlarımıza göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM