REKLAM

Köpeği Kurtar 2

Köpeği Kurtar 2 Oyunu Oyna

Köpeği Kurtar 2 ile kaleminizin gücüyle zavallı köpeği arı saldırılarından kurtarın! Bu sevimli köpek, kötü talihiyle ünlüdür ve sürekli olarak arı kovanlarının altında mahsur kalır. O kalemi alıp dahice stratejiler geliştirebilir ve onun için mükemmel kalkanı çizebilir misin?

Oyunun her seviyesinde, yakınlarda bir yuva olduğu için köpek arılar tarafından ısırılma tehdidi altındadır, bu nedenle ona karşı en uygun ve en iyi şekilde koruma çizgileri çizmek için fareyi kullanmanız gerekecektir. Kaleminizin çizim limiti var ama sağ üstteki yüzdeyi kontrol ederek elinizdekileri takip edebilirsiniz. Adım atmadan önce platformu dikkatlice inceleyin; çizmeye başladıktan sonra geri dönüş yoktur. Hayvanların lav veya suya dokunmasına izin vermeyin. Onlar için güvenli bir alan çizin ve öfkeli arıların boşuna saldırmasını izleyin. Alıştırma yaparak ne kadar iyi olduğunuzu görmek için seksen beş seviyenin tamamını tamamlayın.

Bu oyunu beğendiyseniz, Köpeği Kurtar oyununa göz atabilir ve serinin ilk oyununun bağımlılık yapıcı seviyelerini keşfedebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM