REKLAM

Koş Panda Koş

Koş Panda Koş Oyunu Oyna

Bu tatlı panda bir maceraya atılmaya karar verdi. Ancak yolculuk zorlu olacak. Ormanın derinliklerinden tepelere kadar birçok engelle karşılaşacak. Neyse ki, yardıma ihtiyacı olduğunda sana sahip! Bu küçük panda için orada olabilir ve yoldaki engelleri aşmasına yardım edebilir misin? Tüm paraları toplayın ve başarıların kilidini açın. Şimdi hazırsanız, işte başlıyoruz!

Kış gelmeden bu küçük panda bir maceraya atılmak istiyor. Ancak gitmesi gereken yollar çok tehlikelidir. Sadece sen ve yalnız sen onun tehlikeleri atlamasına yardım edebilirsin. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Kayalar, taşlar, dikenler ve kaktüsler gibi engellerden kaçınarak olabildiğince uzağa gidin. Bir bilgisayarda oynuyorsanız, zıplamak için yukarı oku ve yuvarlamak için aşağı oku kullanın. Mobilde oynuyorsanız dokunmatik kontrolleri kullanın. Daha da yükseğe zıplaman gereken zamanlar olacak. Çift atlama yapmak için yukarı oka iki kez dokunun veya basın. Mümkün olduğu kadar çok para toplayın ve yeni başarıları şanssızlaştırın. Toplam başarınızı ana menüden görebilirsiniz. Oyun ekranına dokunarak puanınızı takip edin. İyi şanslar, seni küçük maceracı ruh!

Geliştirici

Wanted 5 Games B.V., Koş Panda Koş’u geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Ekim 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Zevk için sonsuz macera
  • Kilidini açmak için çeşitli başarılar
  • Sevimli karakterlerle ilgi çekici ve eğlenceli oyun

Kontroller

Zıplamak için yukarı oka, yuvarlamak için aşağı oka basın. Dokunmatik kontrolleri de kullanabilirsiniz. Çift zıplamak için iki kez basın/dokunun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM