REKLAM

Laboratuvardan Kaçış

Laboratuvardan Kaçış Oyunu Oyna

Laboratuvardan Kaçış sizi büyük bir maceraya davet ediyor! Her şey büyük bir patlamayla başladı ve şimdi tüm mikro organizmalar ve mikroplar tüplerden kurtuldu. Ama sen en tehlikelisin! Onları yemeye başlayın, gücünüze daha fazla güç katın. Seni durdurmaya çalışacaklar, seni öldürmeye çalışacaklar, bu laboratuvarda patronun kim olduğunu göstermelisin! Hazırsanız, bu kovalamaca başlasın!

Her şeyi gerçeğe dönüştürebilecek bir laboratuvardasınız. Bu sadece bir kez deneydi. Kimse bu kadar ileri gidebileceğini bilmiyordu ama işte buradayız, ne olduğunu açıklıyoruz. Bir şeyler ters gitti ve mikroplar ve diğer organizmalar laboratuvar tüplerinden kurtuldu. Hepsinden en güçlü olanının yerini almanın zamanı geldi! Yukarı çıkmak için sol tıklamayı basılı tutacak ve bu mikropları kovalarken aşağı inmek için bırakacaksınız. Her zamankinden daha güçlü olmak için onları yemelisin! Ama bazıları korkudan silahlanmış ve sizi öldürmeye hazır! Onlardan uzak durmaya ve hiçbir şeyi riske atmaya çalışın. Daha hızlı avlanmanıza yardımcı olacak yeni ekipman satın almak için paraları toplayın. Sadece düşmanları yediğinizde yenilenen ekranın üst kısmından enerji çubuğunuzu kontrol edebilirsiniz. Derin bir nefes alın ve merhamet göstermeyin!

Nereye gidiyorsun? Bu oyun gibi diğer eğlenceli oyunlarımızda daha fazla maceranın tadını çıkarmak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Bu oyunu Kiz10.com geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Şubat 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Kilidi açmak için çeşitli güçlendiriciler ve güçlendiriciler
  • Ziyaret edilecek oyun içi mağaza
  • Basit kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM