REKLAM

Learn To Fly 2

Learn To Fly 2 Oyunu Oyna

Learn to Fly 2 oyunu, oyunun penguen uçuşlarıyla ilgili ilk bölümünün devamı niteliğindedir. Penguenimiz Antarktika’da ilk uçuşunun ardından buzdağına çarparak hastaneye kaldırıldı. Masanın üzerinde çiçekler var ve herkes onun iyileşmesini bekliyor ama uyandığında hemen internet olan dizüstü bilgisayarını açıyor ve başarısızlığıyla ilgili haberi okuyor. Öfkelenen kahramanımız tekrar sinirlendi ve başı bandajlı bir şekilde hastane yatağından doğruca pencereden atladı.

Bu sefer oyunun 3 modu var: kariyer modu, klasik mod ve arcade modu. Başlangıçta sadece hikaye modu mevcut, bu bir geçiş modudur. Oyunun başladığı yer burasıdır. Evde, buzlu okyanusun ortasında bir yerde oturan penguenimiz çok kitap okuyor, çalışıyor ve bu sefer yaralanmadan yapabilmek için yeni bir uçuş tekniği geliştirmek istiyor. Bir buzdağına çarptıktan sonra kendisinin yerine uçmaya fırlatacağı penguene benzer bir çanta olan kendisinin bir kopyasını yaratmaya karar verdi. Uçan çanta yolda engellerle karşılaşacak ve eğer hızı yeterince yüksekse onları kırabilecektir.

Nasıl oynanır?
Aşağı kaydırın ve rampadan çıkana kadar bekleyin. Uçuş sırasında eğimleri kontrol etmek için sağ ve sol oklara basın. Yolunuzdaki engelleri kırarak yok edin. Daha fazla mesafe, hız, genlik ve yıkım elde ederek para kazanın. Görevler, hesabınıza fazladan para çekmenin başka bir iyi yoludur!

Bu yüzden öncelikle kariyerleri gözden geçirmemiz, bunu yapmak için yeni bir oyun başlatmamız ve kukla pengueni fırlatmaya başlamamız gerekiyor. Her gün yeni bir lansman, yeni bir rekor ve pompalanacak yeni paradır. Genel olarak oyun ilk bölüme göre çok daha çeşitlidir ve daha geniş bir seviyelendirme sistemine sahiptir. Mağazada 3 ana parametreyi yükseltebilirsiniz: rampa uzunluğu, rampa yüksekliği ve güçlendiricileriniz için yakıt. Ayrıca pengueninizde 4 ana yardımcı öğe bulunabilir: kayma tahtası, planör, hızlandırıcı ve kuklanın kendisi. Tüm öğelerin farklı fiyatları ve farklı özellikleri vardır. Görev bölümü de mevcuttur ve giderek artan zorluklarla dolu bir görev sistemine sahiptir. Madalyalar bölümüne gidin ve hangilerini zaten kazandığınızı ve hangilerini kazanmadığınızı görün. Ayrıca bonus puanlar karşılığında çeşitli ürünler satın alabileceğiniz bir bonus mağazasına da erişiminiz vardır.

Oyunun her mod için tam bir kaydetme sistemi vardır. Aynı anda bir değil 4’e kadar kayıt oluşturmak mümkün ve bu harika. İstediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayabilir ve oyuna her zaman en son kaydettiğiniz yerden devam edebilirsiniz.

Kahramanınızın mümkün olduğu kadar uzağa uçabilmesi ve en büyük buzdağını yok edebilmesi için oynayın ve maksimum seviyeye çıkın. Hikayenin sonunu merak ediyorum? Daha sonra adım adım ilerleyin! Gerçek bir penguen gibi oynamak için Arcade ve Klasik modların kilidini açın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM