REKLAM

Lego Oyun Seti

Lego Oyun Seti Oyunu Oyna

LEGO, hem çocuklar hem de yetişkinler için fazla sayıda plastikten oluşan ünlü bir oyuncak türüdür. Ancak Lego Oyun Setinde, süper arabalar ve büyük binalar gibi birçok farklı oyuncağı ücretsiz olarak deneyimleyebilir ve bir araya getirebilirsiniz! Dokunmak ve seçmek için sivri uçlu kısımları takip etmelisiniz, yoksa tüm her şeyi kaybedersiniz ve başarısız olursunuz!

Lego Oyun Seti, bütün bir koleksiyon oluşturman için farklı araçlar ve yapılar içeren havalı bir oyuncak tuğla inşa oyunudur. LEGO tuğlalarıyla oynamayı ve arabalar, binalar ve hatta karakter figürleri gibi her türlü nesneyi yaratmayı seviyorsanız, bu ücretsiz çevrimiçi oyunu oynarken kesinlikle eğleneceksiniz!

Kutuyu açan ilk adımla başlayın. Ardından tüm parçaları çıkarın ve sağda gösterilen talimatları izleyerek ihtiyacınız olan parçaları aramaya başlayın. Bir şeyi bir araya getirmeye her başladığınızda, yalnızca üç hata yapabilirsiniz ya da baştan başlamanız gerekir. Minikoyuncu.org’daki bu ücretsiz çevrimiçi oyun Lego Oyun Setinin tadını çıkarın!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM