REKLAM

Lily’s Garden

Lily’s Garden Oyunu Oyna

Lily’s Garden’da göreviniz, ilginç bir hikaye, karakterler ve mükemmel grafiklerle zorlu bulmacaları çözerken bahçeyi yenilemek. Oyun aynı zamanda hem bahçe hem de köşk içi için yüzlerce farklı nesne arasından seçim yaparak hayallerimizdeki evi yaratmamızı sağlayacak.

Lily’nin büyük teyzesinin bahçesini yenilemesine ve zorlu bulmacaları çözmek için çiçekleri birleştirmesine yardım edin. Lily farklı karakterlerle etkileşime girerken, sürprizlerle dolu romantik bir aşk hikayesine girin.

Çiçekleri eşleştirin ve bahçenizi dönüştürmeye başlayın. Temalı güçlendirmelerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle alanları yenileyin. Gizli alanları keşfedin ve bahçe dekorasyon projeniz için yüzlerce çiçek arasından seçim yapın – arkanıza yaslanın, rahatlayın ve güzel bir romantik hikaye ile zenginleştirilmiş bu bulmaca oyununun tadını çıkarın!

Mekaniği basit: Bahçenin görünümünü iyileştirmek ve mirası güvence altına almak için bir dizi hedefi yerine getirmemiz gerekecek. Hedefleri gerçekleştirmek için bir dizi 3’lü eşleştirme bulmacasını çözmemiz gerekecek. Oyunun her seviyesinde, maksimum sayıda hamle kullanarak bir dizi hedefi tamamlamamız gerekecek. Neyse ki, muhteşem renk patlamaları yaratmamıza izin verecek bir avuç ‘güçlendirme’ye sahip olacağız.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM