REKLAM

Love Pins

Love Pins Oyunu Oyna

Love Pins’de havada aşk var! Ama aşka giden yolda bazı engeller var! Normalde aşk yolunda hiçbir şey durmaz, ancak bu oyunda çiftin mutlu sonla bitmesi için bir bulmacayı çözmelisiniz! Bu romantik çiftin bir araya gelmesine yardım edebilir misin? İyi şanslar!

Bu karmaşık bulmaca oyununda çiftimiz birbirlerini gerçekten seviyorlar ama bir şekilde ayrı kalıyorlar! Bir araya gelmek için yardımınıza ihtiyaçları var! Onlara yardım etmeye hazır mısınız? Ardından oynat düğmesine tıklayın ve oyuna başlayın. Bu oyunda amacınız aralarındaki bazı engellerden kurtulmak. Doğru hareketi yapmak istiyorsanız akıllıca kararlar verin. Yollarını temizlemek için pimleri doğru sırada çekmelisiniz. Pimleri farenizle çekebilirsiniz. Ancak, hamlelerinizi yanlış sırayla yaparsanız, kız veya erkek kötü adama zarar verebilir. Bulmacaları çözerek her seviyeyi tamamlayın; Kurtarma veya felaketle sonuçlanabileceğinden her hareketi dikkatlice değerlendirin! Doğru hamleleri yaptıkça ve birlikte yaptıkça puan kazanırsınız. Ancak onları kurtaramazsanız, seviye baştan başlar. Bir seviyeden diğerine geçmek için, tüm iğneleri doğru sırada sıralayın, kızı kurtarın ve sevdiği kişiyle yeniden bir araya gelmesine yardım edin! Bu iki aşığı yeniden bir araya getirmeye hazır mısınız? İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

kiz10.com Love Pins’i geliştirdi.

Yayın tarihi

7 Nisan 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • 2D grafikler
  • Zorlu oyun
  • Kolay kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM