REKLAM

Motherload

Motherload Oyunu Oyna

Güçlü bir kapsülün kontrolünü elinize aldığınız ve değerli kaynakları kazmak için bir göreve çıktığınız heyecan verici bir madencilik oyunu olan Motherload’a hoş geldiniz. Amacınız yerin derinliklerine inmek, mineralleri toplamak ve kar için onları mineral işleme tesisine iade etmektir.

Derinliklerde gezinirken, hareketlerinizde stratejik olmayı unutmayın. Kazmak için kazılabilir malzemenin yanına veya altına gidin, ancak doğrudan delmenin mümkün olmadığına dikkat edin. Madencilik faaliyetlerinize başlamadan önce, akaryakıt istasyonunda yakıt deponuzun dolu olduğundan emin olun. Kendinizi bir şarj istasyonundan uzakta bulursanız, devam etmek için sıkıştırılmış yakıt şişelerini kullanın.

Topladığınız mineraller, daha sonra yükseltmeleri satın almak için kullanabileceğiniz nakit karşılığında takas edilebilir. Yakıt deposu genişletmeleri, artırılmış kargo kapasitesi, iyileştirilmiş tatbikatlar, daha güçlü motorlar, güçlendirilmiş gövdeler ve verimli radyatörler gibi yükseltmelere yatırım yaparak bölmenizin yeteneklerini geliştirin. Bu yükseltmeler satın alındığında otomatik olarak uygulanır. Kapsülünüz havada kalamayacak kadar ağırlaşırsa, mineralleri atmak ve yükünüzü hafifletmek için üzerine tıklayın. Ek olarak, onarım istasyonu ulaşılamıyorsa gelişmiş nanobotlar bölmenizi onaracaktır.

Yolculuğunuz sizi, nadir eserler ve kaynakların beklediği yerin derinliklerine götürecek. Yükseltilmiş donanımla, platin ve zümrüt gibi değerli mineralleri keşfederek daha derinlere inebilirsiniz. Daha fazla araştırdıkça, sizi anında 50.000 $ ile ödüllendiren dini eserlere bile rastlayabilirsiniz.

Derinliklerde gezinirken, bölmenizi yükseltirken ve değerli kaynakları ortaya çıkarırken Motherload’ın heyecan verici zorluklarını kucaklayın. Bu büyüleyici yeraltı macerasında yakıt doldurun, minerallerinizi satın ve usta bir madenci olun.

2004’te Adobe flash ile yapıldı, şimdi tekrar çevrim içi olarak oynanabilir.

Her zaman olduğu gibi, iyi şanslar ve İyi Eğlenceler!

Nasıl oynanır:
Ok Tuşları/WASD = Taşı
X = Dinamit
ben = Envanter
R = Tamir
C = Patlayıcılar

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM