REKLAM

Mr.Mine

Mr.Mine Oyunu Oyna

Mr. Mine, bir madencilik işini büyüttüğünüz bağımlılık yapıcı oynanışı ile çok ilginç bir cevher madenciliği oyunudur. Dünyanın derinliklerine inin ve satmak için doğal mineralleri ve hazineleri çıkarın. Kazandığınız para, madencilik işinizi büyütmenize ve yükseltmenize yardımcı olacak ve sizi dünyanın çekirdeğine doğru daha da derine götürecek.

Satacak daha fazla kaynak ve mineral elde etmek için daha derine inin. Ayrıca kazdıkça hazine sandıklarıyla da karşılaşacaksınız. Bu sandıklar, küçükten çok büyük meblağlarda para ve kaynak içeren rastgele ödüller içerir. Ardından, yükseltilmiş ürünler satın almak için parayı kullanabilirsiniz, bu da sizi daha verimli bir madenci yapacaktır!

Madencilik yaparken sonunda yeraltı şehrine ulaşacaksınız. Bu noktada, yeni kaynaklarla ve tamamlamanız gereken görevleri bulacağınız bir piramitle tanışacaksınız.

Oyuna kazmak için mütevazı bir kürekle başlıyorsunuz. Yeterli para kazandığınızda, kazma yöntemlerinizi kürekten kırıcıya yükseltebilirsiniz; Yeterli para kazandığınızda nükleer ekskavatöre matkap yapın. Bu noktanın ötesinde, yükseltmeler doğaüstü hale gelir, işçiler uzaylılar ve iblislerle değiştirilir! Bu oyunu beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM