REKLAM

Numaralarla Boya

Numaralarla Boya Oyunu Oyna

Boyama kitabı hayranları için büyük ve çok hoş bir sürprizimiz var! Dikkatinize yeni bir oyun Numaralarla Boya sunuyoruz. Burada gerçek sanat şaheserlerine dönüştürülebilecek devasa bir resim koleksiyonu bulacaksınız. Ayrıca, tüm çizimler birkaç kategoriye ayrılmıştır: hayvanlar, bitkiler, yiyecekler, insanlar, canavarlar ve araçlar. Parlak renkler ve canlı hayal gücünüzle herhangi bir resmi seçip heyecan verici bir resme dönüştürebilirsiniz.

Resimlerde kullanılmak üzere emrinizde on renk olacak. Oyun otomatik olarak ipuçları verecek ve hangi bölgenin belirli bir renge boyanması gerektiğini bileceksiniz. Ayrıca gerekirse, çizmeyi kolaylaştırmak için resmi büyütebilir ve küçültebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın ve güzel resimleri boyayarak rahatlamanıza yardımcı olun.

Numaralarla Boya Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun mekaniği basittir her bir çizimi sayı tanımayı kullanarak renklendirin. Her sayı farklı bir rengi temsil eder – örneğin, domuzun resminde 1 numara açık kahverengi bir renktir. Görüntüyü yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için farenin kaydırma tekerleğini kullanın. Ayrı blokları renklendirmek için farenizi kullanın. Bu, boyama kitapları için harika bir alternatiftir.

Bu, hem çocukların hem de yetişkinlerin oynaması için harika bir oyundur. Çocuklar, renklendirmenin temellerini öğrenebilir ve farklı renkler ve tonları anlayabilirler. Öte yandan yetişkinler, güzel sanat eserlerini takdir edeceklerdir. Ayrıca sayıya göre boyama oyunu harika bir stres gidericidir – işte yoğun bir gün geçirdiyseniz, rahatlayın ve biraz boyama yapmayı deneyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM