REKLAM

Ok İle Elma Vurma

Ok İle Elma Vurma Oyunu Oyna

Ok İle Elma Vurmada, heyecan verici bir mücadeleye katılarak muhteşem nişancı becerilerinizi göstermenin zamanı geldi! En eski numaralardan birini yapmak için bir gönüllü buldunuz, bir kişinin kafasına bir elma koyarak onu vurmaya çalışacaksınız. Tüm seviyeleri geçmek ve yeteneğinizi herkese kanıtlamak için gerekenlere sahip misiniz?

Ellerinizi sabit tutun ve okun uçmasına ve arkadaşınızın kafasının tepesinde duran parlak kırmızı elmayı delmesine izin verin! Bu oyunun amacı eğlenceli ve basittir! Yapmanız gereken tek şey ok ile elmaya vurarak her bölümü geçmek. Bu oyunda başarılı olmak için gerçek hayattaki bir okçu olmanıza gerek yok! Farenizi kullanarak atışınızın amacını ve gücünü ayarlayabilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde, çekiminizin gücünü ve açısını kontrol edebilirsiniz. Mükemmel duruşa sahip olduğunuzu düşündüğünüzde, okunuzu atmak için ekrana tıklayın. Eğer kaçırırsanız, tekrar deneyebilirsiniz. Elmayı vurursanız, seviyeyi geçersiniz. Ama arkadaşına vurursan ölür ve kaybedersin ve baştan başlamak zorunda kalırsın. Tekrar denemek için ekrana tıklayın. Her seviye daha zor hale gelir, bu yüzden dikkatli olun ve iyi şanslar!

Ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzda kendinize meydan okuyun ve becerilerinizi test edin. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Agame, Ok İle Elma Vurmayı geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Haziran 2018

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM