REKLAM

Otel Yöneticisi

Otel Yöneticisi Oyunu Oyna

Otel oyununda zar atın ve rakiplerinizi yenin! Bilgisayara karşı tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınıza meydan okuyun, ayakta kalan son girişimci olabilir misiniz?

Bu oyundaki amacınız akıllıca yatırımlar yaptığınızdan emin olmak ve diğer tüm oyuncuların iflas etmesini sağlayacak mülk satın almaktır. Oyunu farenizle oynayabilirsiniz, hadi zar atalım. Başlamadan önce oyununuzu ayarlamak için seçenekleri değiştirebilirsiniz. Yerel olarak bilgisayara veya arkadaşlarınıza karşı oynayabilir veya çevrimiçi çok oyunculu mod aracılığıyla dünyanın her yerindeki diğer oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz. Sıra size geldiğinde zar atmak için zar simgesine tıklayın. PIN’iniz zarlarda aldığınız miktarı hareket ettirecektir. Boş bir yere inerseniz otel satın alıp üzerine otel yaptırabilirsiniz. Yapabildiğiniz kadar çok otel inşa edin, çünkü başka bir oyuncu otelinize yerleşirse size kira ödemek zorunda kalır. Kendi yerinize inmek otellerinizi yükseltmenize olanak tanır ve bu da kiralarını artırır! Düşük ve Yüksek Sezon kutuları diğer oyunculardan aldığınız kirayı kısa süreliğine azaltır ve artırır. Şans kartı çekmenizi sağlayacak bir Kart kutusu seçin. Başlat kutusunu her geçtiğinizde otomatik olarak 50 jeton kazanacaksınız. Tüm rakip oyuncularınızı yenebilir misiniz?

Diğer oyunculara meydan okumak ve hatta yeni arkadaşlar edinmek için diğer Çok Oyunculu Oyunlarımıza göz atın ! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM