REKLAM

Penguen Aşçı Dükkanı

Penguen Aşçı Dükkanı Oyunu Oyna

Bir elinde buz gibi kola, diğer elinde lezzetli görünümlü bir tabak hamburger ve patates kızartması ile bizi karşılayan papyonlu tatlı bir penguene yardım ettiğimiz Penguen Aşçı Dükkanı oyununda küçük bir lokantanın işletmesinden sorumlu olacaksınız.

Klasik menüsü ile kolayca başlatılabilen oyunun oynanması da bir o kadar kolay. Müşterilere yanlış sipariş verme ihtimalinizin olmadığını söylememiz gerekiyor. Fakat dikkat etmeniz gereken bir konu var. Elinize herhangi bir yiyecek geçtiğinde, onu isteyen kişiye verene kadar bir sonrakine geçemezsiniz. Bu, elinizde bir tabakla ortalıkta koşturan bir pengueni yönetmeye çalıştığınız anlamına gelir. Penguen Aşçı Dükkanı oyunu hem yemekleri hem de oyunları seven oyuncular için görsel bir şölen yaşatıyor.

Her bölümde verilen hedefe ulaşmanız isteniyor. Gelen müşterilerimizi uygun masalara oturtup, menüye bakıp ne istediklerine karar vererek, istedikleri yiyecek veya içeceği onlara ulaştırıyoruz. Çok beklersek aç eşiyle sakince bekleyen müşteriler kaşlarını çatmaya ve sinirlenmeye başlıyor. Penguen Aşçı Dükkanı birbirinden leziz yemeklerin muhteşem görselleri ile oynarken acıktığınız keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Kasabanın penguenlerini sinirlenmeden ve günlük hedefe ulaşmadan önce besleyin. Penguenle vakit geçirdikçe bir süre sonra ne kadar oynadığınızın farkına bile varmayacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM