REKLAM

Penguen Lokantası 2

Penguen Lokantası 2 Oyunu Oyna

Hırslı penguen Penny’nin hikayesi, inanılmaz serinin ikinci oyunu olan Penguen Lokantası 2’de devam ediyor. Uzun yolculuğundan döndükten sonra eve geldi, ancak servis edilen yemeğin kalitesinin büyük ölçüde değiştiğini gördü: çok kötü. Penny, özünde bir girişimcidir ve penguen arkadaşlarını güzel yemeklerle mutlu etmek için bir şeyler yapması gerektiğini bilir. Kendi restoran zincirini yönetmesine ve müşterilerini mutlu etmesine yardımcı olabilir misiniz?

En popüler oyun serilerinden birine ait olan ikinci oyun Penguen Lokantası 2, sevimli penguen Penny’yi memleketinde kendi restoran zincirini açarken ekranlarınıza geri getiriyor. Önceki oyuna benzer şekilde, oyuncu olarak amacınız, müşterilerinizin sipariş ettiği lezzetli yiyecek ve içecekleri sunmak ve her seviyede günlük para hedefine ulaşmaktır. Oyuna ilk başladığınızda, Penny’nin kasabasının haritasını görebilirsiniz. 4 bölge var ve oyunu oynarken ve seviyeleri tamamlarken bunların kilidini açacaksınız. Restoranınız açıldıktan sonra müşterilerin geldiğini göreceksiniz. Bir müşteriyi ve ardından onu oturtmak için uygun bir masayı tıklayın. Müşterileriniz oturduktan sonra menüye bakacak ve sipariş vermeye hazır olduklarında ellerini kaldıracaklar. Penny’yi onlara yönlendirmek için masalarına tıklayın ve ne sipariş ettiklerini göreceksiniz. Yakında sipariş tezgahta hazır olacak. Yiyecek ve içecekleri üzerlerine ve ardından masaya tıklayarak toplayıp müşterilere teslim edebilirsiniz. Penny bir seferde 2 tabak taşıyabilir. Masalara tıklayarak parayı toplayabilirsiniz. Hizmetlerinizi iyileştirmek için birçok farklı yükseltmenin kilidini açabilirsiniz. Penny’nin penguen şehrinin en iyi restoran sahibi olmasına yardım edebilir misin?

MinikOyuncu’da lezzetli yiyecek ve içecekleri seviyoruz ve gurme oyuncularımız için koleksiyonumuzda birçok lezzetli oyun var. Hepsini kontrol ettiğinizden emin olun ve ağzınızın sulanmasını engellemeye çalışın!

Geliştirici

2DPlay, Penguen Lokantası 2’nin yanı sıra, Penguen Lokantasını da geliştirdi.

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Zorlu ve eğlenceli oyun
  • Satın alınacak farklı yükseltmeler
  • Oynamak için 4 farklı bölge

Kontroller

Penguen Penny’yi kontrol etmek için farenin sol düğmesini kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM