REKLAM

Pop It Fidget

Pop It Fidget Oyunu Oyna

Pop It Fidget stresinizi atmak için burada. 8 farklı koleksiyon ve birçok farklı pop-it oyuncak içeren bu oyun, sadece birkaç tıklama ile sizi rahatlatacak. Siz eğlenceye hazırsanız, biz de hazırız! Sence kaç tane oyuncak patlatabilirsin?

Uzun ve stresli bir gün mü geçirdiniz? Stresinizi atmak için günün bitmesini bekleyip eve dönemez misiniz? Daha fazla konuşma! Rahatlamanız için mükemmel oyunu bulduk. Her yaştan insan bu pop-it oyuncakları sever ve tekrar tekrar oynayabilir. Şimdi, onları satın almanıza bile gerek yok. Aynı deneyimi çevrimiçi olarak yaşayabilirsiniz. Bu oyunu oynamak için sadece farenize ihtiyacınız var. Kontrol edebileceğiniz 8 oyuncak koleksiyonu var. Her koleksiyonda birçok farklı oyuncak bulunur. Pek çok farklı şekil ve konsepte sahip bu oyun, gözleriniz için bir şölen, refleksleriniz için de bir antrenman olacak. Sevdiğinle başla. Sayılar, yiyecekler, hayvanlar ve daha pek çok şeyden oluşan bir koleksiyonunuz var. Birini seçin ve koleksiyonu tamamlayın. Onları patlatmak için baloncuklara tıklayın. İşiniz bittiğinde diğerlerine geçin. Oynarken iyi eğlenceler!

Bunun gibi oynamak için daha fazla oyun arıyorsanız, çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Yad.com, Pop It Fidget’i geliştirdi.

Yayın tarihi

07 Haziran 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak 8 koleksiyon
  • Pop için 80’den fazla oyuncak
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM